GALERIE MÉDIÍ


 

Fotografie

Zahájení soutěže

Pohledy do soutěžních sekcí

Vyhodnocení soutěže a společenský večer

Neoficiality a zázemí

Vše ke stažení

(ulozto.cz, cca 1GB)

Média o nás...

Vysílání ČRo Plzeň - úterý 23. května 2012, 17:00:

V Plzni pokračuje 6. ročník olympiády techniky Plzeň 2012 23.5.2012 ČRo Plzeň str. 4 17:00 Události dne - Plzeňský kraj Západočeská univerzita v Plzni

 

Kateřina ŠMÍDOVÁ, moderátorka:

V Plzni dnes druhým dnem pokračuje 6. ročník olympiády techniky Plzeň 2012. Pořádá ji Západočeská univerzita společně s Magistrátem města Plzně a mezinárodní společností Czech Didac. Akce je určena především budoucím učitelům základních a středních škol. Této mezinárodní studentské vědecké odborné konference se účastní 33 studentů ze 4 států. Součástí byla i včerejší soutěžní přehlídka prací ve dvou oborech. A jak dodává hlavní organizátor Petr Mach, jedním byly odborné práce a druhým didaktické a multimediální.

 

Petr MACH, hlavní organizátor:

Letošní úroveň byla opravdu mimořádně vysoká, oceněni byli úplně všichni studenti a byly to práce velice rozmanité pro třeba děti předškolního věku, pro učitelky mateřinek, kde studentka z Kopru ze Slovinska předváděla projekt, jak se děti seznamují se životem včel a celé to končilo takovým tanečkem dětí v kostýmech včeliček. Až po třeba robotické vysoce odborné práce z oblasti informatiky a robotiky.

 Tak to byl vedoucí katedry technické výchovy Fakulty pedagogické - Západočeské univerzity v Plzni Petr Mach.

Článek na serveru www.plzen.nejlepsi-adresa.cz

Článek na serveru www.novinky.cz

Článek na serveru www.plzen.eu

Článek v Plzeňském deníku

23.5.2012 Plzeňský deník str. 2 Plzeňsko

 

Diplom

Certifikát účasti

 

Partneři akce:

Pořádá:

 

 

Zpět