Bc. Konjatová Petra (ČR, Plzeň)
Interaktivní úlohy Mongeova promítání (Interactive exercises in the
Monge projection)
Fajnorová Eva (SR, Nitra)
Grafické zručnosti žiakov základných škôl v predmete technika (The
graphical knowledge of the primary school students in technology
subject)
Hruška Michal (ČR, Plzeň)
Výzkum v oblasti užívání sociálních sítí učňovskou mládeží (Using of
social networks by studying youth)
Bc. Földesi Michal (SR, Nitra)
Výchova k podnikaniu v predmete Technika (Develop entrepreneurial
skills in the subject technology)
Vesna Helena Oder (SLO, Koper)
Projektno učno delo po modelu BJ v vrtcu „Od Ideje do Izdelka“,
Čebelarstvo nekoč in danes (Project learning of model PUB – BJ of
Kindergarten „From idea to Product“)
Magát Peter (SR, Nitra)
Aplikácie na tvorbu interaktívnych prezentácií (Application for
creating interactive presentation)
Bc. Chroust Filip (ČR, Plzeň)
Grafika s více bity na kanál (Processing of graphics with highest
colourful depth (16 and 32 bits/channel))
Bc. Kotek Lukáš (ČR, Praha)
Python – programovací jazyk pro výuku algoritmizace a programování
(Python in algorithms and programming education)
Bc. Závodníková Ivana (ČR, Brno)
Elektrotechnická stavebnice pro žáky druhého stupně ZŠ (Electrical
kits for second stage school)
Lörinc Peter (SR, Nitra)
Príprava vyučovacej hodiny pomocou Open Source kancelářského balíka
(Preparing lesson by using open source office suite)
Michnowicz Mateusz (PL, Rzeszów)
etiNET – project platform edukacyjnej dla studentów kierunku
edukacja techniczno-informatyczna (etiNET – project for educational
platform for students of education and technical information)
Mlejnková Barbora, DiS. (ČR, Brno)
Využití softwaru Adobe pro animovaný film (Using software Adobe for
animated movie)
Perlová Petra (ČR, Ústí nad Labem)
Návrh testu psychomotorických dovedností (The design of psychomotor
skills tests)
Knieová Veronika (ČR, Ústí nad Labem)
Preference učitelů při výuce psychomotorických dovedností (The
teacher preferences in education of psychomotor skills)
Došková Jana (ČR, Plzeň)
Výroba a využití didaktických pomůcek pro výuku žáků s mentálním
postižením (Making and using of didactic Aids for teaching mentally
handicapped children)
Bc. Hrbáčková Veronika (ČR, Plzeň)
Historie výroby skla v Brdech (The history of glass production in
Brdy)
Bc. Kunášek Petr (ČR, Plzeň)
Výuka první pomoci na základních školách
s využitím moderní techniky (Education of first aid using modern
technology at basic schools)